Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10498
Stary 12.10.2010, 12:59
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem w jakim Ty się środowisku obracasz, ale przy takim światoPOglądzie i sieczce jaką prezentujesz na forum miałbyś pewne jak w banku to co napisałeś wyżej. Prawdopodobnie jesteś tzw. elementem napływowym, rodzinnie od niedawna w Krakowie.
z tego co wiem to twoj kumpel sambo jest z Kłaju ,ale na tym poziomie dyskutował nie bede ,bo to pzoiom tych taczek i gnoju..