Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie wiem w jakim Ty się środowisku obracasz, ale przy takim światoPOglądzie i sieczce jaką prezentujesz na forum miałbyś pewne jak w banku to co napisałeś wyżej. Prawdopodobnie jesteś tzw. elementem napływowym, rodzinnie od niedawna w Krakowie.
|
z tego co wiem to twoj kumpel sambo jest z Kłaju ,ale na tym poziomie dyskutował nie bede ,bo to pzoiom tych taczek i gnoju..