carpenter napisał(a):

|
Nie, tak wygląda życie w kraju, gdzie ludzi nie stać na normalny dojazd do pracy. Ja myślę, że ty zacznij sam myśleć trochę, a nie słuchać, czego cię od dziecka uczono, bo wszyscy są równi, wszyscy po równo itd. to się dosyć jednoznacznie kojarzy.
|
miałem na myśli równi wobec prawa