PP a co za wadzi by mlodzi grali w Młodej ekstraklasie i w PP
1.Mozna by było dawać szanse tym co nie grają Garguła ,Łobodziński, Jirsak,
2.Testować Młodych
3.Podnosić poziom słabszych drużyn
4.Poprawić sytuacje finasowa słabszych druzyn Bilety plus Transmisje to dla klubów z nizszych lig spora kasa
5.łowić talenty z nizszych lig nie ma skautingu w Polsce to niech ci gracze z nizszych lig maja sie gdzie pokazac
6.Promowanie Sportu w niszowych terenach
7.W konicu Polacy beda grali co 3 dni

i to bedzie super
Co do Pucharu Ekstraklasy był zbedny bo zwycieswo nic nie dawało a w PP daje Europejskie Puchary