Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35830
Stary 11.10.2010, 22:40
Fajnie będzie jak tego gościa z Rody kupią i okaże sie wzmocnieniem. Każde wzmocnienie dobre. A jak sie nie okaże, to to szkoda. bo nie wolfy na tym ucierpi tylko Wisła.
Należy więc trzymać kciuki, żeby wizja wolfiego się ziściła Przynajmniej tym razem, bo np. przy Paljicu - szrocie z II bundesligi chyba coś z wizjonerstwem nie wyszło.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.10.2010 o godz. 08:04.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując