Fajnie będzie jak tego gościa z Rody kupią i okaże sie wzmocnieniem. Każde wzmocnienie dobre. A jak sie nie okaże, to to szkoda. bo nie wolfy na tym ucierpi tylko Wisła.
Należy więc trzymać kciuki, żeby wizja wolfiego się ziściła

Przynajmniej tym razem, bo np. przy Paljicu - szrocie z II bundesligi chyba coś z wizjonerstwem nie wyszło.