hahaha! Życzę wam panowie powodzenia w tej zabawie, na pewno będzie śmiesznie ;D Szcz. żeś ta się wygadali z planem.
Btw. Mam inne pytanie: czy kupię gdzieś w Krakowie jakieś "gadżety" typowo dotyczące siatkówki? Koleżanka ma 18 niedługo, a ten [beznadziejny

] sport uwielbia więc to by się jej na pewno spodobało. Niestety, ale Skra Bełchatów ma cholernie drogą wysyłkę (plakat kosztuje 7zł, a wysyłka... 18 :/ do tego jakiś głupi wymóg, że zamówienie musi opiewać w wys. 25zł) i chciałabym to obejść jeśli się da.
Co by tu niektórzy nie myśleli, że skąpa jestem czy coś- to ma być część prezentu
Dlatego nie chce ''przepłacać'' [bo tez nie bardzo z finansami]
EDIT: Ewentualnie gdyby ktoś był z Bełchatowa/okolic itd. i mógłby pomóc to priv.