Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18647
Stary 11.10.2010, 22:06
hahaha! Życzę wam panowie powodzenia w tej zabawie, na pewno będzie śmiesznie ;D Szcz. żeś ta się wygadali z planem.

Btw. Mam inne pytanie: czy kupię gdzieś w Krakowie jakieś "gadżety" typowo dotyczące siatkówki? Koleżanka ma 18 niedługo, a ten [beznadziejny ] sport uwielbia więc to by się jej na pewno spodobało. Niestety, ale Skra Bełchatów ma cholernie drogą wysyłkę (plakat kosztuje 7zł, a wysyłka... 18 :/ do tego jakiś głupi wymóg, że zamówienie musi opiewać w wys. 25zł) i chciałabym to obejść jeśli się da.
Co by tu niektórzy nie myśleli, że skąpa jestem czy coś- to ma być część prezentu Dlatego nie chce ''przepłacać'' [bo tez nie bardzo z finansami]

EDIT: Ewentualnie gdyby ktoś był z Bełchatowa/okolic itd. i mógłby pomóc to priv.

Ostatnio edytowane przez masterlag : 11.10.2010 o godz. 22:11.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując