Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10483
Stary 11.10.2010, 21:59
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wajda nazywa Kaczyńskiego głupolem i mówi że powinien sie leczyc.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...b0b5&_ticrsn=3
O żesz ty.....ALE JAJA... pojechał mu..,weź poszukaj jeszcze co pisze Kutz, Olbrychski,Sikorski,Niesiołowski czy Bartoszewski? Ale ta nasze elyta jedzie z Kaczorem.Ten język, ta elokwencja Jakby tak Kaczyński umiał mówić to byś na niego zagłosował .Nie?