AYALA napisał(a):

O żesz ty.....ALE JAJA... pojechał mu..,weź poszukaj jeszcze co pisze Kutz, Olbrychski,Sikorski,Niesiołowski czy Bartoszewski? Ale ta nasze elyta jedzie z Kaczorem.Ten język, ta elokwencja Jakby tak Kaczyński umiał mówić to byś na niego zagłosował .Nie?