Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15962
Stary 11.10.2010, 21:53
4 tys to chyba jakis zart, juz nie raz ponad 2 tys ludzi przychodzilo w mega starej hali i przy ogladaniu zza filara, przy nowej hali, wiekszych mozliwosciach (tak jak przy stadionie) i lepszym marketingu, mozna spokojnie sciagnac nawet 5-6tys na eurolige, i to w nie odlegej przyszlosci, pozatym wstepny projekt niezakladal 4+1,5 ruchome?
Odpowiedz cytując