Arapaho napisał(a):

Po co zadajesz oczywiste pytania.Każdy czytał stenogramy.Kontrolerzy sprowadzili samolot na złą ścieżkę, upewniając pilotów że są na dobrej - to było ostatnie ziarenko które doprowadziło do katastrofy.Czy na zlecenie kogoś to zrobili?Tego długo się nie dowiemy(p.s.jakim cudem brzoza urywa skrzydło 300 tonowego samolotu - nie wiem.We wrześniu awaryjnie lądował taki sam IŁ w tajdze w Rosji i skosił kilkadziesiąt drzew.Żadne skrzydło nie było naruszone) Piloci słuchali kontrolerów choć nie mieli prawa zejść poniżej 100m.Dowództwo 39 pułku nie miało map i rosyjskiego nawigatora - nie mieli prawa wysłać samolotu- chyba że im minister obrony nakazał.Minister obrony -nie wyciągnął wniosków z katastrofy Casy- puścił wszystkich generałów razem .Minister Arabski nie zapewnił awaryjnych lotnisk, transportu,dodatkowego samolotu dla ludzi.
A premier ma to w dupie bo ludzie go popierają bo się ładnie uśmiecha i ma niezłą bajerę. Cóż każdy ma to na co zasługuje. My mamy showmanów.Po katastrofie Białoruskiego MiG-a jego szczatki były tylko kilka tygodni w Polsce- a do śledztwa Polacy nie mogli się mieszać, to samo katastrofa niemieckiego helikoptera w Rumuni z ich posłami- Rumuni tylko z daleka mogli się przyglądac dopóki niemieckie służby nie dotrą.Tam się szanują .
|
Czlowieku juz nawet rodziny które potraciły tam najblizszych z rodziny ,dały sobie spokoj z tymi bzdurnymi teoriami o zamachu , ile bedziesz to jeszcze powtarzal , az KAczynski ostatecznie zrezygnuje z tego bo mu sie nie bedzie oplacalo ? Zreszta PIS to rownia pochyla w dol jak LPR wiec sie tym zbytnio nie martwie i twoimi spiskami ,zycie jest piekne
