Cytat:
|
Chcemy grać na R22 ale trudno jest póki co to przeforsować. Głównie z powodu parkietu, (ponoć za 400 tyś. zł.), którym Can Pack wyłożył halę i który jest przystosowany wyłącznie do koszykówki. Wiąże się to z wymalowaniem linii do futsalu, mocowaniem bramek itp., czyli szeregiem logistycznych ruchów na które nie ma na razie przyzwolenia.
|
Problem się rozwiąże jak powstanie nowa hala , oby jak najszybciej, która będzie przystosowana także do gry w futsal. Skrót z meczu Wisła - Polkowice
http://www.youtube.com/watch?v=7kfsXpq4ZcI