Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
18640
11.10.2010, 19:06
Kobiety "zrobiły" sobie taką akcję żeby wywołać zainteresowanie przez dwuznaczność
a w całej akcji chodzi o to gdzie kobieta najchętniej kładzie torebkę po przyjściu do domu...
d.j
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do d.j
Znajdź inne posty napisane przez d.j