O co chodzi ludzikom z fajsbuka ? Jakaś akcja o której nie wiem ?
Co chwile ktoś pisze :
"ja lubię w samochodzie"
"zazwyczaj na podłodze

"
"lubi na podłodze przed biurkiem, na krzesle i w szafie"
"lubi na podłodze i fotelu

"
"Lubię na schodach w przedpokoju;P"