Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18639
Stary 11.10.2010, 19:02
O co chodzi ludzikom z fajsbuka ? Jakaś akcja o której nie wiem ?

Co chwile ktoś pisze :

"ja lubię w samochodzie"
"zazwyczaj na podłodze "
"lubi na podłodze przed biurkiem, na krzesle i w szafie"
"lubi na podłodze i fotelu "
"Lubię na schodach w przedpokoju;P"
Odpowiedz cytując