Wyświetl pojedynczy post
Wujek dobra rada
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: FCK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18638
Stary 11.10.2010, 16:54
rafil napisał(a):Wyświetl post
czy da się jakoś ominąć simlocka nie "ściągając" go?
jest taka podkładka pod karte sim
Odpowiedz cytując