Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wujek dobra rada
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline
#
18638
11.10.2010, 16:54
rafil
napisał(a):
czy da się jakoś ominąć simlocka nie "ściągając" go?
jest taka podkładka pod karte sim
Wujek dobra rada
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujek dobra rada
Znajdź inne posty napisane przez Wujek dobra rada