fialo napisał(a):

|
Nie wiecie co się stanie z tą budką z hot-dogami co stała koło kas na Reymonta? Zawsze tam kupowałem żarcie przed meczem, a dzisiaj idę po bilet do Poznania patrzę i rozebrana jest. Nie wiecie, czy będzie przeniesiona gdzieś w okolice stadionu/na stadion? Bo super hot dog z trzema parówkami to było coś, szkoda by mi było gdyby bezpowrotnie ta budka zostałaby usunięta.
|
Pewnie wróci jak skończą remont chodnika
