Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35811
Stary 11.10.2010, 14:00
Guła pójdzie do Zabrza i będzie miał sezon życia
Łobo wróci do Lubina i będzie miał 2 sezony życia
Jirsak kierunek Wrocław i pierwszy plac przez najbliższe 4 lata
Pawełek odejdzie na Cypr,Grecja i nie wróci do kraju
Kirm jakiś średniak Bundesligi
Cikos liga francuska

ale ch**, niech idą w ....u
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując