|
Guła pójdzie do Zabrza i będzie miał sezon życia
Łobo wróci do Lubina i będzie miał 2 sezony życia
Jirsak kierunek Wrocław i pierwszy plac przez najbliższe 4 lata
Pawełek odejdzie na Cypr,Grecja i nie wróci do kraju
Kirm jakiś średniak Bundesligi
Cikos liga francuska
ale ch**, niech idą w ....u
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|