z reguły w przetargach głównym kryterium jest cena. Jeśli specyfikacja jest jednak dobrze napisana (parametry zamawianego sprzętu), to nie ma czego się obawiać. Ponoć 6 grudnia mają być "już" zamontowane.
http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...na_Reymonta_22
O Obtułowiczu piszą także w dzisiejszym Dzienniku Polskim