Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4277
Stary 11.10.2010, 08:20
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Fascynujące to by było zmienianie hymnu co sezon, albo może i co kolejkę? "Czwartą drużyną jest legia, Legia prawie najlepsza jest" hę?
“Fajną drużyną jest Legia, Legia w porządku jest”
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując