Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35806
Stary 11.10.2010, 07:49
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Pomijając jego to zatrudnianie tego typu zawodników, było by przełomem w naszej polityce transferowej a szczególnie jeśli chodzi o ostatnie okienko, bo jednak wyróżniający się koleś z Rody to nie jest rezerwowy z Cypru(Żuraw),Argentyny(Rios),2 ligi niemieckiej(Paijic), czy podstawowy ze spadkowicza słowackiego czy średniaka chorwackiego
Z tych trzech rezerwowych zawodników dwóch (Rios, Palijc) nie odstaje poziomem od dobrych zawodników ekstraklasy. Gwiazdy to może nie są, ale solidni gracze. Więc jak słyszę że Roda to 'średniak który dwa lata temu dostałby od nas solidnie w du...', to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Zebrani z łapanki gracze mają wystarczające umiejętności by być trochę powyżej średniej ligowej. Przy dobrych wiatrach mogą nawet walczyć o czołowe lokaty, z mistrzem włącznie. Ostatnim transferem zawodnika z silniejszej od naszej ligi, zawodnika który miał miejsce w składzie swojego zespołu był Cleber. Jak solidnym graczem był, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Podobna sytuacja była z Marcelo. Transfery takich graczy są bezpieczne i opłacalne, jeśli do tego dojdzie młody wiek zawodnika, mogą być bardzo opłacalne. A biorąc pod uwagę problemy finansowe klubów holenderskich, można graczami z tamtejszej ligi uzupełnić nasz skład 3 solidnymi zawodnikami stosunkowo niewielkim kosztem.

PS. Co do inwestowania w młodzież, Cikos, Bunoza - 22lata - występują w rep. młodzieżowych swoich krajów, Rios 21 lat. 2 graczy pierwszego składu, jeden rezerwowy. Do tego dochodzi 22 letni Małecki, więc tworzymy pierwszą drużynę Wisły, czy może Wisły U-23 skoro niektórzy tak się domagają 'transferów młodych graczy'.
Odpowiedz cytując