PAC napisał(a):

|
Wydaje mi się że to czym zajęła się prokuratura nie ma wpływu na samą inwestycję więc nie ma podstaw do jakiś blokad bo to chodzi o wybór projekt stadionu a nie wybór wykonawcy. Zresztą to o co chodzi prokuraturze zostało już dawno zrobione czyli te dodatkowe badania.
|
Obyś miał rację.
Tylko, że jak swego czasu prokuratura badała legalność przebudowy Rynku Głównego, barierki pod Sukiennicami stały ile ? Rok ?
Krakowski Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego nie wydawał pozwolenia na użytkowanie, gdyż od inwestora długo nie mógł uzyskać niezbędnej dokumentacji. A czemu nie mógł ? Bo zatrzymała ją prokuratura badająca legalność całej inwestycji.
Błędne koło...
QBAS napisał(a):

|
Fajnie, że z telebimem coś zaczyna się dziać. Mam nadzieję, że zakupiony zostanie taki, który będzie nam doskonale służył przez lata.
|
A ja mam wrażenie, że zakupiony zostanie najtańszy... :]
p.s.
Do zbymak
Nie doczytałam specyfikacji z pośpiechu.
Przepraszam - postaram się to nadrobić.