Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
festereknh
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
3721
10.10.2010, 20:48
Panowie pytanko mam... Co to sie podziało z biletami na G? Ostatnio nie miałem czasu sie zakręcić i jestem nie na czasie... Ktoś może mi streścić ocb? Czy będzie można kupić bilet przed meczem np. z Lechią?
festereknh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do festereknh
Znajdź inne posty napisane przez festereknh