Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
festereknh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 10.10.2010, 20:48
Panowie pytanko mam... Co to sie podziało z biletami na G? Ostatnio nie miałem czasu sie zakręcić i jestem nie na czasie... Ktoś może mi streścić ocb? Czy będzie można kupić bilet przed meczem np. z Lechią?
Odpowiedz cytując