Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4588
Stary 10.10.2010, 20:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie tak prędko.Mają 12 pkt przewagi i 6 kolejek do końca.Tylko katastrofa mogła by ich pozbawić awansu ale matematycznie jest to możliwe a najbliższe 4 mecze z bardzo trudnymi przeciwnikami.

Swoją drogą, od czasu wielkiego kryzysu(3 porażki pod rząd w lidze+ jedna w pucharach), Kuban nie przegrał w kolejnych 15 meczach i zrobił w nich bilans 12-3-0 28-6 w bramkach

ps. co ciekawe, na razie brak tych wielkich pieniędzy na transfery.Jedyny duży transfer to Bucur za około 1.8 mln euro a co jeszcze ciekawsze Petrescu w swoim stylu, nie waha się go sadzać na ławkę.Tak było p początkowych meczach gdzie niewiele pokazywał, potem miał bardzo udany okres i grał w 1 składzie a ostatnio znów słabiej i znów ława.
Tak czy siak, można uznać że wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami. Proponuję jednak skończyć zanim wpadnie tutaj jova.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując