Wyświetl pojedynczy post
Bi@ły89
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 10.10.2010, 18:43
Panowie za jakiś miesiąc zamierzam zrobić cykl kreatynowy.
Mam już za sobą 4 cykle. 2 na mono, Cell Pump+CM3, oraz Shock+Storm.
Poleci ktoś coś dobrego?
Wakacje się skończyły miesiąc temu, więc trzeba ruszyć z kopyta
pozdro
Odpowiedz cytując