Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5238
Stary 10.10.2010, 17:57
Prawda że z nimi nam wyjątkowo nie szło, ale też prawda że nie są to jakieś wielkie zespoły
Tak w ogóle to przyznam się że byłem w szoku, to co w nocy zobaczyłem, pomijam że trochę popłynąłem na kasę ale to miał być mecz z gatunku 'szybki w.......' a było lepiej niż przyzwoicie, szczególnie że Amerykanie jak to mają w zwyczaju, potraktowali to spotkanie poważnie.

Choć ta podróż do USA nadal wydaje się dosyć poronionym pomysłem(gdzie po takim meczu, trza jednak stwierdzić że może to sens ma), to jedno czego nie można krytykować to dobór przeciwników czyli zespoły albo solidne albo bardzo dobre.

W tej sytuacji w której jesteśmy nie ma sensu grać z dziadami bo na Euro tych dziadów mieć nie będziemy w grupie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując