Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 10.10.2010, 17:56
Wicked napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze hali na 4 tyś nie wypełniliśmy a wy już o większej myślicie. Według mnie nasza hala na 4 tyś to dobry pomysł, a na mecze TOP, playofy czy finały zawsze będzie można wynająć HWS w Czyżynach. Nie sądzę żeby TS było stać na utrzymanie powiedzmy 7-10 tyś. jeżeli udało by się ją zapełnić tylko na kilka spotkań. Osobną kwestią jest czy i kiedy powstaną hale, zarówno nasza jak i HWS

której jeszcze nie ma i nic nie wskazuje na to, żeby była
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując