Wicked napisał(a):

|
Jeszcze hali na 4 tyś nie wypełniliśmy a wy już o większej myślicie. Według mnie nasza hala na 4 tyś to dobry pomysł, a na mecze TOP, playofy czy finały zawsze będzie można wynająć HWS w Czyżynach. Nie sądzę żeby TS było stać na utrzymanie powiedzmy 7-10 tyś. jeżeli udało by się ją zapełnić tylko na kilka spotkań. Osobną kwestią jest czy i kiedy powstaną hale, zarówno nasza jak i HWS
|
której jeszcze nie ma i nic nie wskazuje na to, żeby była