Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10467
Stary 10.10.2010, 17:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Agnieszka i Michał są jedną z wielu par, która nie posiada własnego mieszkania. I raczej nie zapowiada się na to, że szybko je nabędą.

- Nie mamy na tyle stabilnej pozycji zawodowej, żeby posiłkować się kredytem i na razie nie planujemy go zaciągać, bo odsetki są dość wysokie, a my nie mamy wystarczających rezerw, żeby w przypadku utraty pracy móc bezproblemowo spłacać bankowi wynikające z umowy należności – tłumaczą, dodając przy tym, że przyzwyczaili się już do życia z dnia na dzień i nawet im się to podoba.

Jakby ode mnie cos w tym kraju zalezalo , to wolne lokale nalezace do miasta ,badz nieruchomosci , bym na jakis zasadach przekazywal takim mlodym parom ,ktorzy moze beda miec dziecko/dzieci ,kolejnych obywateli ,a nie marnotrawil na jakies niby zadosc uczynienia dla kleru , no ale z tego co sie orientuje ,Komisja Majatkowa to jest na tyle gangsterska Instytucja ,ze moze zablokowac kazda decyzje samorzadu bez wyroku Sadu Rzeczpospolitej Czwarta władza ,nie podlegajaca pod nic , Monteskiusz się w grobie przewraca
Ten cytat to sobie z gaci wyciągnąłeś bo nie ma nawet źródła, także nie komentuję.

Tutaj sobie przeczytaj i napisz nam do której grupy się zaliczasz:
http://www.fronda.pl/news/czytaj/abo...lni_za_antykos

Weź przykład z tego Pana dla wielu guru ateistyczny : "nie należę do tych, którzy chcieliby oczyścić nasze społeczeństwo z naszej chrześcijańskiej historii. Jeśli w ogóle istnieje takie zagrożenie to, jak sądzę, jego źródłem są konkurencyjne religie'' Richard Dawkins.

Teraz z forum ateistycznego w Polsce(ateista.pl) czyli nie ateista a antyklerykał :
,,Jetsem tu nowy i poszukuje informacji na bardzo interesujace mnie pytanie.. Chcialbym sie dowiedziec bardziej dokladnie czym jest ateizm i czym nie jest od samych ateistow. (to moze i mi pomoc okreslic, czy nim jestem czy nie).''

i odpowiedź :
,,Najprostrza definicja ateizmu: "swiatopoglad odzucajacy istnienie boga''

ale jakiego boga ?

,,powiedziałbym że odrzucam pewną doktrynalną tezę kk.''

To tyle ode mnie.

Nie możecie bez Nas istnieć Słowa ,,istnieć'' też nie uznajesz ?
Ostatnio edytowane przez harimata : 10.10.2010 o godz. 17:44.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !