Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
1087
10.10.2010, 17:14
Lysy
napisał(a):
.Osobiście polecam MONOHYDRANT kreatyny - sprawdzona, podstawowa wersja, prawie każdy od niej zaczyna.
tez polecam mono...
...jak mono to tylko z Vitalmaxu
ok 45pln ale daje rade ładnie
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry