|
Faktycznie zachował się chu**wo w tej sytuacji, ale podoba mi się to, że przynajmniej identyfikuje się z klubem i nie pokazuje środkowego palca kibicom jak Pawełek. Co jak co, ale on puki co jest Wierny Wiśle, a chciałbym żeby właśnie tacy piłkarze reprezentowali Nasz Klub.
|