Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7738
Stary 10.10.2010, 17:13
Faktycznie zachował się chu**wo w tej sytuacji, ale podoba mi się to, że przynajmniej identyfikuje się z klubem i nie pokazuje środkowego palca kibicom jak Pawełek. Co jak co, ale on puki co jest Wierny Wiśle, a chciałbym żeby właśnie tacy piłkarze reprezentowali Nasz Klub.
Odpowiedz cytując