Miałem na myśli taką opaskę Selecta za 90 zł

I chodziło mi o bieganie. Na siłce odpuszczam nogi, albo robię niskie ciężary... na wytrzymałość. W ogóle mam wrażenie, że przez przysiad sobie skróciłem mięsień i często go teraz naciągam... :/ Jak ktoś się zna na rozciąganiu, to też bym poprosił
@Lewy - sprawdź priv
