Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4238
Stary 10.10.2010, 16:32
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jak tam Legia z Den Haag? ciekawi mnie wynik, ma ktoś jakąś relacje tekstową?
Czasem dzisiaj dopiero o 19 nie grają? ;-)

na telewizji wujcia Waltera będzie leciał mecz, może gdzieś w necie też.
Odpowiedz cytując