Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15937
Stary 10.10.2010, 16:08
Niech się prokuratura zajmuje Majchrem i Obłutowiczem. Tylko niech wcześniej zrobią przetarg na D i niech w końcu zaczną wykańczać wnętrze naszej "głównej" trybuny. A później niech cały magistrat zamkną i spokój będzie
Odpowiedz cytując