Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5236
Stary 10.10.2010, 15:09
Młody, czy naiwny ? Jaki optymizm...po meczach towarzyskich ? ) Z Ekwadorem też był optymizm po friendly game, a w meczu o stawkę baty.
Szkoda. Widzę znowu dużo ludzi pompuje balon, a później jak zwykle .......nie to z hukiem.
Nauczony doświadczeniami lat poprzednich nie oglądam tego badziewia. "występy" pokrak na Euro również odpuszczę.
..
Odpowiedz cytując