Młody, czy naiwny ? Jaki optymizm...po meczach towarzyskich ?

) Z Ekwadorem też był optymizm po friendly game, a w meczu o stawkę baty.
Szkoda. Widzę znowu dużo ludzi pompuje balon, a później jak zwykle .......nie to z hukiem.
Nauczony doświadczeniami lat poprzednich nie oglądam tego badziewia. "występy" pokrak na Euro również odpuszczę.