Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 10.10.2010, 14:53
Ostatnio dostawaliśmy tez ze Słowenią, Słowacją, Irlandią Północną - tez napiszesz, że grają piłkę "nieosiągalną dla nas" ?

Byliśmy w ciemnej dupie, ale to nie musi trwać wiecznie. Są przesłanki do optymizmu - nie mówię tu o pykaniu NIemców, ale takich Duńczyków np. Oni nic wielkiego nie grają - średni poziom europejski do jakiego my aspirujemy. Jak najbardziej osiągalny.
Odpowiedz cytując