Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 10.10.2010, 14:43
A z kim ostatnio dostawała Polska reprezentacja jak nie z Australią Danią Szwecją i Ekwadorem
Napisałem co każdy widzi, nie marudzę. Jestesmy słabsi od tych drużyn. Szczególnie jeśli brać pod uwagę mecze o punkty. Wtedy to już w ogóle pełne gacie i więcej jak 3 podania nie umiemy wymienić.
..
Odpowiedz cytując