A z kim ostatnio dostawała Polska reprezentacja jak nie z Australią Danią Szwecją i Ekwadorem

Napisałem co każdy widzi, nie marudzę. Jestesmy słabsi od tych drużyn. Szczególnie jeśli brać pod uwagę mecze o punkty. Wtedy to już w ogóle pełne gacie i więcej jak 3 podania nie umiemy wymienić.