Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1651
Stary 10.10.2010, 14:02
Jeszcze hali na 4 tyś nie wypełniliśmy a wy już o większej myślicie. Według mnie nasza hala na 4 tyś to dobry pomysł, a na mecze TOP, playofy czy finały zawsze będzie można wynająć HWS w Czyżynach. Nie sądzę żeby TS było stać na utrzymanie powiedzmy 7-10 tyś. jeżeli udało by się ją zapełnić tylko na kilka spotkań. Osobną kwestią jest czy i kiedy powstaną hale, zarówno nasza jak i HWS
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując