Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5230
Stary 10.10.2010, 13:38
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jednak Żewłakow ma obecnie 34 lata i 6 miesięcy, więc podczas EURO2012 będzie miał już ponad 36 lat. Nie wiadomo, czy utrzyma formę do turnieju, niby w ciągu kariery kontuzje go omijały, ale w tym wieku wszystko jest możliwe.

Na chwilę obecną pewniakami w reprezentacji są Boruc, Kuba, Murawski i Lewandowski.
Nie wiem czy nie lepiej trzymać tego Żewłakowa w reprezentacji, nawet gdyby nie grał i był tylko zwykłym rezerwowym; on jednak robi dobrą atmosferę w drużynie. Wiadomo, że dobrze by było by drużyna miała jakiegoś doświadczonego obrońcę, jak może i Głowacki, ale jakoś nie uważam go za kogoś tak dobrego, jak Żewłakow. Poczekajmy - może Arboleda dostanie obywatelstwo na Euro, to on będzie grał w środku.
Odpowiedz cytując