Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35788
Stary 10.10.2010, 13:34
Ja jednak jestem takiego zdania, że drużyna jest na pierwszą szóstkę conajmniej. Zespół się zgrywa, trzeba czasu na to zgranie, a transferów nie ma co robić "na szybko", tylko lepiej wybrać klasowych, przyzwoitych piłkarzy, zarówno już doświadczonych, relatywnie dobrych jak ten z Rody, ale i zainwestować w młodych zdolnych. Ale Zdzicha to najchętniej widziałbym na "zielonej trawce".
Odpowiedz cytując