|
Ja jednak jestem takiego zdania, że drużyna jest na pierwszą szóstkę conajmniej. Zespół się zgrywa, trzeba czasu na to zgranie, a transferów nie ma co robić "na szybko", tylko lepiej wybrać klasowych, przyzwoitych piłkarzy, zarówno już doświadczonych, relatywnie dobrych jak ten z Rody, ale i zainwestować w młodych zdolnych. Ale Zdzicha to najchętniej widziałbym na "zielonej trawce".
|