Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15935
Stary 10.10.2010, 13:24
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Najpierw inwestycja powinna być zakończona a dopiero potem prokuratura i te wszystkie kary za niedociągnięcia, błędy i kto wie co jeszcze.
Z samych odszkodowań za opóźnienia musi powstać astronomiczna kwota.

A teraz jeśli prokuratura doszuka się oszustw zbyt wcześnie to mogą zablokować dokończenie inwestycji? Byłby przetarg na wykonawcę zastępczego i byśmy czekali kolejne pół roku...
Takie coś jak ten bąk puszczony przez prokuraturę to normalna w naszym kraju kampania wyborcza.

Co wybory to takie coś jest. Rozegranie tego wygląda tak, 2, 3 miesiące przed wyborami jest "przeciek" ewentualnie informacja taka jak teraz z prokuratury że przeciwko kandydatowi z opcji nam nieprzychylnej rozpoczynamy postępowanie. W ostatnim tygodniu kampanii lub przed drugą turą jest jeszcze przypomnienie że sprawa się toczy ewentualnie że jest "przełom" szokująca informacja, dziadek z wermachtu.

Po kampanii śledztwo umarzamy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując