Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5225
Stary 10.10.2010, 11:56
Środek obrony zdecydowanie Głowacki - Perquis, na zmianę trójka Żewłakow, Jodłowiec, Wojtkowiak, który w sumie do tej pory grał w kadrze na środku solidnie, bez błysku ale też bez większych wpadek. Dodatkowo może wystrzeli ktoś z grona Augustyn, Glik, Sadlok, chociaż mało prawdopodobne.
Odpowiedz cytując