Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5224
Stary 10.10.2010, 11:21
Mecz mi się podobał, choć oglądałem bez głosu. Co to miało być, kto to realizował?

W pomocy jest nieźle, jakiś bramkostrzelny napastnik się może wyklaruje na turniej za dwa lata, ale nasza obrona to dramat.

Nie wiem czy jest jakaś recepta na ten stan rzeczy, ale tu trzeba zaczynać od podstaw, bo nie wiem czy Żewłakow ma szansę grać na EURO2012 ze względu na wiek i formę, Głowacki nigdy nie był pełnoprawnym kadrowiczem, Bosacki, Lewandowski, czy Bieniuk również są za starzy i forma nie ta, o Pietrasiakach i innych Brzyskich to powinno się w ogóle zapomnieć.

Patrząc na młodych:
- Kokoszka
- Augustyn
- Glik
- Sadlok
- Rzeźniczak

To człowiek zaczyna rozkładać ręce.

Może Jodłowiec po kontuzji? Uważam, że to jest kawał grajka, ale nie wiadomo, czy się rozwinie do ME.
Odpowiedz cytując