Wyświetl pojedynczy post
Martines
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15923
Stary 10.10.2010, 11:06
Ciekawiło mnie jak będzie wyglądać transmisja meczu jeśli kamera będzie ustawiona na swoim miejscu, czyli wyżej niż do tej pory. Na meczu ME z Arką kamera była ustawiona właśnie wyżej, co prawda na trybunie E ale mecz z tej wysokości ogląda sie lepiej. Link do meczu ME http://www.youtube.com/watch?v=wu0CU...layer_embedded
Odpowiedz cytując