Ciekawiło mnie jak będzie wyglądać transmisja meczu jeśli kamera będzie ustawiona na swoim miejscu, czyli wyżej niż do tej pory. Na meczu ME z Arką kamera była ustawiona właśnie wyżej, co prawda na trybunie E ale mecz z tej wysokości ogląda sie lepiej. Link do meczu ME
http://www.youtube.com/watch?v=wu0CU...layer_embedded