Masz rację z tym Cupiałem, tylko że jest to inny kaliber niż taki Gudzowaty, czy Walter. Oni więcej mogą
PS. Zajrzałem dziś to tacy księdza Mariusza i rzeczywiście ludzie stali się ostatnio bardzo hojni, pełno 10-tek, 20-stek, a nawet 50-tka się trafiła, a później jeszcze raz do skrzynek na hospicjum. Mogliby tacę poświęcić na hospicjum, ale na to się nie zapowiada.