Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10462
Stary 10.10.2010, 10:59
Masz rację z tym Cupiałem, tylko że jest to inny kaliber niż taki Gudzowaty, czy Walter. Oni więcej mogą

PS. Zajrzałem dziś to tacy księdza Mariusza i rzeczywiście ludzie stali się ostatnio bardzo hojni, pełno 10-tek, 20-stek, a nawet 50-tka się trafiła, a później jeszcze raz do skrzynek na hospicjum. Mogliby tacę poświęcić na hospicjum, ale na to się nie zapowiada.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 10.10.2010 o godz. 11:02.