Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
26
10.10.2010, 10:28
Tutaj filmik z dopingu jeszce jak grali w 2 lidze:
http://www.youtube.com/watch?v=02zVNEW7qEc
Jak widać liczbowo i chyba jakościowo ciut lepsi od nas, tak obiektywnie patrząc.
Ciekawe czy mają sektor gości hehe ;]
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene