Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5218
Stary 10.10.2010, 09:39
maro olTSkul napisał(a):Wyświetl post
a kto taki ten Perquis, panowie ? bo nie byłem ostatnio na bieżąco z kadrą
Gra w Sochaux. Smuda mówił kiedyś, że mu Obraniak powiedział, że Perquis chce u nas grać. Pytanie tylko, czy przywiązywać dużą wagę do tego, co mówi Franz.
Odpowiedz cytując