maro olTSkul napisał(a):

|
a kto taki ten Perquis, panowie ? bo nie byłem ostatnio na bieżąco z kadrą
|
Gra w Sochaux. Smuda mówił kiedyś, że mu Obraniak powiedział, że Perquis chce u nas grać. Pytanie tylko, czy przywiązywać dużą wagę do tego, co mówi Franz.