|
Senior Member
Offline
|
|
AS82 napisał(a): 
|
Ja bym do tej listy dodał jeszcze np. właściciela Wisły Bogusława Cupiała , masz odwage być konsekwentym w pisaniu tych teorii o Solorzu ,Walterze, czy Kulczyku, napisz to samo o BC , to tez typ "spod ciemnej gwiazdy". Nie bede sie juz powtarzal , ale na przemianach po 90 roku najwiecej zyskał... Kościół ,majatku ,wladzy,kasy i przywilejów . 20 tys duchownych na panstwowym zoldzie + lewa kasa z fundacji ,tac, braku akcyz ,nieplacenia podatkow, Funduszu Koscielnego <-- przepych ZUSu przy Pałacach jakie sie w Polsce buduje dla kleru to pikuś ,serio..
|
http://www.dziennik.krakow.pl/pl/akt...-od-duszy.html
|
|