Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35785
Stary 10.10.2010, 00:41
Największe sukcesy odnosiliśmy wtedy gdy mieliśmy zawodników którzy walczyli o to aby odnieść sukces w Europie. Teraz szukamy takich zawodników których już nigdzie nie chcą więc wcale to takie super nie jest. Wiem że budżet nie pozwala na inwestycję w młodych dobrych graczy( tym bardziej że trener ma drużynę zbyt krótko i nie miał szans jej przygotować o wyborze zawodników nie wspomnę) którzy mogli być czymś nowym. Po ostatnich meczach młodej Wisły mam nadzieję że przynajmniej jeden gracz trafi do seniorów
Odpowiedz cytując