Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7725
Stary 10.10.2010, 00:27
Wypowiedź Boguskiego jest tak żałosna jak forma którą od dawna prezentuje.Niestety pokazuje tylko że nie nadaje się do Wisły.Niektórzy mogą pomyśleć = powiedział co myślał - kozak.Gówno prawda - 2?,3? dni trochę intensywniejsze i już narzekania?I to gościa co kopie się po czole.Wstyd...kozakiem jest taki co zaciśnie pięści, gdzie jestem przekonany że tam katorgi żadnej nie było
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując