Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
5193
09.10.2010, 23:39
O ktorej ten mecz Orzelkow?
Bardzi bym potrzebowal link do transmisji tekstowej prosze
Czyli z Wislakow zagra Kuba. a z bylych Wtorek i Dudka ...
crapmaster
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crapmaster
Znajdź inne posty napisane przez crapmaster