1q2 napisał(a):

|
Widzę że zaczynacie tworzyć jakieś mity.Są 2 tygodnie przerwy więc trochę trochę intensywniej przez chwile potrenują i tyle.
|
Mnie zdziwiło to, że wrócili na mecz charytatywny do Krakowa (nie można było tego przełożyć albo na dzień przed wyjazdem do Zakopanego, albo na dzień po przyjeździe?). Powinni byli zostać w tych górach i zrobić solidny obóz kondycyjny.
Ew. pojechać w inne miejsce, bo to może się źle kojarzyć po tym, co odwalono w lecie.