Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 09.10.2010, 22:38
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Widzę że zaczynacie tworzyć jakieś mity.Są 2 tygodnie przerwy więc trochę trochę intensywniej przez chwile potrenują i tyle.

Mnie zdziwiło to, że wrócili na mecz charytatywny do Krakowa (nie można było tego przełożyć albo na dzień przed wyjazdem do Zakopanego, albo na dzień po przyjeździe?). Powinni byli zostać w tych górach i zrobić solidny obóz kondycyjny.

Ew. pojechać w inne miejsce, bo to może się źle kojarzyć po tym, co odwalono w lecie.
Odpowiedz cytując