Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35782
Stary 09.10.2010, 22:36
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tyle że Sebek miał swoją szansę i był za cienki tak na Austrię jak i Norwegię z tego co pamiętam.
Gość jest jednym z najbardziej cenionych zawodników Rody, gwiazdą oczywiście nie jest bo grał by w lepszym klubie ale tak jak napisałeś - solidny rzemieślnik i takich nam trzeba.Dojrzali zawodnicy, grający non stop w 1 składzie są w cenie bo wiadomo czego się po nich spodziewać.
Ja po prostu nic o nim nie wiem, stąd umiarkowany sceptycyzm i milion warunków, które musi spełnić, żeby powtórzył się casus Clebera : )

Jeśli serio jest taki solidny - to wspaniale, tylko przyklasnąć. Ale solidność, to raczej cecha dobrych defensorów, zawodnik ofensywny powinien mieć błysk i pazur - miał go nawet wiecznie przymulony Szymek : ) To były czasy : )
Odpowiedz cytując