Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7719
Stary 09.10.2010, 21:57
Cytat:

Czy Ty należy do tych, którzy lubią takie treningi, czy nie?

Chyba jestem gdzieś pośrodku. Ciężka praca też jest potrzebna, ale entuzjastą aż takich długich i ciężkich zajęć na pewno nie jestem. Jednak jak trener każe, to się robi wszystko.
Ktoś kto ma na swoim koncie porażki z Levadią i Krabachem ma czelności wypowiadać takie słowa ? Wstyd. Brakuje im dobrego Macka, a już najlepszy to był Heniu. Szkoda że tak chętnie się nie wypowiadał na temat tego że za Henia za mało trenowali. Na pewno czuł że brakuje mu siły, dlaczego wtedy się tak nie wypowiadał na temat treningów ? Dlaczego marudzi jak trenuje się jego zadaniem za dużo a nie za mało ? Z takimi wypowiedziami bym coś robił bo aż szlak człowieka trafia.
Nie wiem ale osobiście w żadnych zachodnim klubie nie przeczytałem wywiadu w którym zawodnik mówi że nie jest entuzjastą ciężkich treningów. Takie rzeczy tylko u nas. Nie dość że jest ubogi technicznie nawet w skali krajowej to jeszcze nie chce mu się pracować nad motoryką.
Przykładnie ukarałbym zawodnika za wypowiadanie bredni.

Później pójdzie ci taki Lewandowski za granicę i mówi, że przeżył szok na treningach.
Wypowiedz Paljicia pasuje tutaj idealnie:
Trenujemy ciężko co dla niektórych jest nowością.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.10.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując