Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 09.10.2010, 21:55
A.C.A.B napisał(a):Wyświetl post
co proponujecie na 1 cykl kreatynowy?
podobają mi się krety takie żeby nie "napompowywały" wodą
mógłby ktoś doradzić? jaką kupić,jak stosować i co do niej?
pochwal sie treningiem, dietą itd a coś się wymysli
Odpowiedz cytując